Nr katalogowy: 114

Aleksander ORŁOWSKI (1777-1832)

Nr katalogowy: 114

Tatarzy na koniach

litografia, papier, 57 x 43 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: A Orłowski 820 (na płycie)