Nr katalogowy: 223

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 223

Partyzanci, 1963

olej, płótno, 135,5 x 200 cm sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski/ 1963