Nr katalogowy: 206

Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 206

Pejzaż z Rio de Janeiro, 1947

akwarela, papier, 31 x 23 cm w świetle oprawy; sygn. p. d.: Rafał Malczewski./ Rio - 1947.