Nr katalogowy: 112

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 112

Widok na kościół Mariacki w Krakowie

litografia, papier, 27,6 x 18,7 cm; sygn. p. d.: LWyczół (na kamieniu)