Nr katalogowy: 226

Marian WAWRZENIECKI (1863 - 1943)

Nr katalogowy: 226

Motyw bałkański - Szewcy

olej, płótno, 43 x 37 cm; sygn. l. d.: M. Wawrzeniecki. / Varna. 1892 r.