Nr katalogowy: 204

Mojżesz RYNECKI (1885-1942)

Nr katalogowy: 204

Żydzi nad księgą, 1932

akwarela, papier, 35,5 x 50,5 cm; sygn. p. d.: MRynecki / 1932