Nr katalogowy: 107

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 107

Kościół śś. Piotra i Pawła w Krakowie

litografia, papier, 18,7 x 28,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: LWyczół (na kamieniu)