Nr katalogowy: 123

Bogusław SERWIN (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 123

Pole słoneczników wczesną jesienią- para obrazów, ok. 1910

olej, płótno; 100 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: B. Serwin (każdy)