Nr katalogowy: 121

Franciszek SUNDERLAND (1. poł. XX w.)

Nr katalogowy: 121

Warszawa zimą [Widok na ulicę Mostową na Nowym Mieście], 1933

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
23 x 29 cm (w świetle oprawy);