Nr katalogowy: 114

Walentyna Symonowicz-Mierzejewska (1911-1989)

Nr katalogowy: 114

Kwiaty w wazonie

akwarela, tusz lawowany, papier; 86 x 61 cm
sygn. p. d.: W. Symonowicz