Nr katalogowy: 11

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 11

Wnętrze lasu - Sosna

litografia, papier; 27,8 x 17,5 cm (wymiar odbitki)
odbitka nie sygnowana.