Nr katalogowy: 127

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 127

Wisła, ok. 1920

olej, tektura; 34 x 45 cm;
sygn. l. d.: ST. CZAJKOWSKI