Nr katalogowy: 125

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

Nr katalogowy: 125

U studni, 1912

olej, tektura; 73,2 x 92,8 cm;
sygn. p. g.: Jacek Malczewski / 1912