Nr katalogowy: 124

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 124

Głowa starca w futrzanej czapce, 1939

olej, tektura naklejona na sklejkę; 15 x 8,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman / 1939