Nr katalogowy: 104

Stefan FILIPKIEWICZ (1891-1951)

Nr katalogowy: 104

Pejzaż podgórski z góralskimi chatami

akwarela, papier; 33,5 x 48 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz