Nr katalogowy: 43

Juliusz KRAJEWSKI (1905-1992)

Nr katalogowy: 43

Demokratka II, 1969

olej, płótno, 90 x 130 cm;
sygn. na odwrocie, na blejtramie: J. Krajewski