Nr katalogowy: 42

Janusz Paweł JANOWSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 42

Portret Gomułki

olej, płótno, 51,5 x 42,2 cm;
sygn. l.d.: J.P.JANOWSKI / (w/g FOTO - CAF)