Nr katalogowy: 36

Juliusz KRAJEWSKI (1905-1992)

Nr katalogowy: 36

Chłopska Nike, 1965

akwarela, tusz, papier, 24,3 x 32,5 cm;
sygn. p.d.: J.K / CHŁOPSKA NIKE 1965