Nr katalogowy: 10

Stefan Damski (1926-1986)

Nr katalogowy: 10

MDM, 1952

akwaforta, sucha igła, papier, 35 x 24,8 cm (arkusz);
opisany i sygn. na spodzie: MDM - StDamski 1952 r