Nr katalogowy: 7

Stefan Damski (1926-1986)

Nr katalogowy: 7

Trasa W-Z otwarta, 1952

akwaforta, papier, 20,8 x 29,4 cm (arkusz);
opisany i sygn. na spodzie: Z cyklu „Nowa Warszawa”