Nr katalogowy: 6

Stefan Damski (1926-1986)

Nr katalogowy: 6

Budowa mostu Poniatowskiego, 1952

akwaforta, papier, 25 x 35 cm (arkusz);
opisany i sygn. na spodzie: Z cyklu „Nowa Warszawa”