Nr katalogowy: 224

Marian KRATOCHWIL (1906 - 1997)

Nr katalogowy: 224

Rozpędzone konie, 1932

olej, płótno, 60 x 77 cm; sygn. p. d.: Marjan Kratochwil 1932