Nr katalogowy: 219

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

Nr katalogowy: 219

Św. Hubert, 1940

olej, tektura, 68 x 98 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Jerzy Kossak 1940