Nr katalogowy: 217

Zofia STRYJEŃSKA (1894 - 1976)

Nr katalogowy: 217

Żniwiarka, po 1945

olej, gwasz, ołówek, płótno naklejone na tekturę, 31,5 x 26 cm; sygn. p. d.: Z. STRYJEŃSKA