Nr katalogowy: 211

Leopold GOTTLIEB (1883 - 1933)

Nr katalogowy: 211

Akt - kąpiąca się

węgiel, akwarela, papier, 32,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: l. gottlieb