Nr katalogowy: 113

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

Nr katalogowy: 113

Dąb

litografia, papier; 37 x 44 cm; sygn. l. d.: L.Wyczół 1922 (ołówkiem pod obrazem)