Nr katalogowy: 119

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 119

Skalisty brzeg - Dubrownik

olej, płótno naklejone na tekturę; 49 x 64 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI / DUBROWNIK