Nr katalogowy: 117

Henryk KUNA (1879-1945)

Nr katalogowy: 117

Dziewczyna,1944

gwasz, akwarela, papier;
32 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: HKuna / 1944