Nr katalogowy: 115

Stanisław JANOWSKI (1866-1942)

Nr katalogowy: 115

Portret kobiety, 1929

akwarela, papier; 48 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z fotografii mal. StJjanowski 929