Nr katalogowy: 109

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 109

Amazonka na koniu

akwarela, ołówek, papier;
31 x 24 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JKossak /1893