Nr katalogowy: 20

Wiktor PODOSKI (1901-1970)

Nr katalogowy: 20

Martwa natura

drzeworyt, papier; 24,5 x 16,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Podoski (ołówkiem)