Nr katalogowy: 11

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 11

Ratusz w Poznaniu, 1933

litografia barwna, papier,
37,5 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L. Wyczół 1933 (na płycie)