Nr katalogowy: 10

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 10

Dziewczę z Krzesławic, 1913

litografia, papier, 38,5 x 31 cm;
sygn. p. d.: LWyczół