Nr katalogowy: 8

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 8

Przyjdź Królestwo Twoje, 1924

autolitografia, papier; 13,5 x 17 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WH (monogram wiązany);