Nr katalogowy: 119

Wojciech GERSON (1831-1901)

Nr katalogowy: 119

Rodzina wieśniacza, 1854

akwarela, gwasz, papier;
21,5 x 17 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wojciech Gerson 1854