Nr katalogowy: 114

Mela MUTER (1876-1967)

Nr katalogowy: 114

Portret młodego mężczyzny, 1911/12

ołówek, akwarela, płótno bawełniane, 81 x 100 cm;
sygn. z prawej: Mela