Nr katalogowy: 109

Józef MEHOFFER (1869-1946)

Nr katalogowy: 109

Portret kobiety, 1943

kredka, akwarela, papier;
60,5 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. 1943. / Jozef Mehoffer