Nr katalogowy: 107

Henryk HAYDEN (1883 - 1970)

Nr katalogowy: 107

Pejzaż z Lyons-la-Foret, 1950

akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 31 x 49 cm;
sygn. p. d: Hayden