Nr katalogowy: 12

Władysław ZAKRZEWSKI (1903-1944)

Nr katalogowy: 12

Ulica Floriańska w Krakowie

akwaforta, papier; 15,5 x 5,4 cm (odcisk);
sygn. p.d.: Zakrzewski (ołówkiem);