12 maja 2012

zobacz regulamin

Obiekt wystawiony do licytacji według systemu Vickreya
Obraz można ogladać w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
poniedziałek - piątek: 11.00 - 19.00
sobota: 12.00 - 15.00.
Oferty przyjmowane będą do 12 maja 2012 r.
tel.: 605 591 315

Tadeusz RYCHTER (1873-1943)

1
Róże w wazonie, 1910 olej, płótno, 64,5 x 64,5 cm; sygn. p. g.: TRychter/ r. 1910
Estymacja 55 000 zł – 70 000 zł