Nr katalogowy: 214

Zofia STRYJEŃSKA (1894 - 1976)

Nr katalogowy: 214

Zwiastowanie, po 1960

gwasz, olej, płótno, 56 x 71,8 cm;
sygn. u dołu po środku: Z./ STRYJEŃSKA.