Nr katalogowy: 246

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 246

Martwa natura z kwiatami i wachlarzem

olej, płótno, 50 x 65 cm;
sygn.: na odwrocie na górnej krawędzi blejtramu