Nr katalogowy: 226

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 226

Plac Zamkowy w przedwojennej Warszawie

olej, płótno, 35 x 25 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński