Nr katalogowy: 222

Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 222

Kwiaty, 1914

olej, tektura, 69,5 x 92 cm;
sygn. p. g.: Stanisław / Poraj Fabijański / 1914.