Nr katalogowy: 215

Stanisław TONDOS (1854-1917)

Nr katalogowy: 215

Katedra na Wawelu, 1914

akwarela, papier, 44,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Tondos / Kraków 1914