Nr katalogowy: 206

Augusto CORELLI (1853-1910)

Nr katalogowy: 206

Pejzaż morski, ok. 1900

akwarela, gwasz, papier, 24 x 33,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Corelli