Nr katalogowy: 409

Auguste MOREAU (1834-1917)

Nr katalogowy: 409

Dziewczynka z koszem kwiatów - Alegoria Lata

cynkal; wys. 68 cm; sygn.: aug. Moreau
Odlew z 2. poł. XX w.