Nr katalogowy: 238

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

Nr katalogowy: 238

Wyjazd saniami, 1935

olej, płótno, 50,5 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski 1935