Nr katalogowy: 237

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 237

Pytanie o drogę, 1927

olej, tektura, 36 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1927