Nr katalogowy: 236

Leon WINTEROWSKI (1886-1927)

Nr katalogowy: 236

Bitwa z bolszewikami, 1926

olej, płótno, 68 x 115 cm;
sygn.: Leonard Wintorowski/ Warszawa 1926